Hakkımızda

1969 yılında başladığı faaliyetlerini sürekli geliştiren Engin Rulman Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi güç aktarma ekipmanları (rulman, kayış, zincir-dişli, kasnak vb.) nalburiye, teknik hırdavat, makine grupları, cıvatalar, inşaat malzemeleri ile sanayicinin tek adresi olmayı hedefliyor.

Merkezi Adapazarı’nda bulunan ve 2200 m² kapalı alanda 11 adet servis aracı ile hizmet veren Engin Rulman Sakarya  ilinin ve beldelerinin  yanı sıra, İstanbul, Düzce, Bolu, Kocaeli, Bursa, Bilecik, Zonguldak, Kütahya, Bandırma, Balıkesir, Yalova gibi Marmara ve Batı Karadeniz Bölgelerinde bulunan il ve ilçelerde faaliyet gösteren önemli sanayi kuruluşlarına yönelik satış ve satış sonrası servis hizmeti sunmaktadır.

Hedeflerinin ve kalite politikasının belirlediği çerçevede ilerleyen ve ilkelerinden asla ödün vermeyen Engin Rulman Ltd. Şti. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için şubelerini Türkiye’nin  sanayi ağırlıklı illerinde konuşlandırmıştır. Kurumsallaşma yolunda da önemli adımlar atan ENGİN RULMAN 2004 yılında kendi bünyesinde kurmuş olduğu Uyan Dış Ticaret Ltd. Şti. ile yurt dışına açılmayı ve kalite anlayışıyla yurt dışındaki pazarlarda kendisinden söz ettirmeyi amaçlamaktadır. Uyan Dış Ticaret; Çin Menşeli, TS 6269 ve ISO/TS 16949-2002  sertifikalı  ZXZ Rulmanlarını, UDT Paslanmaz Yataklı Rulmanları, Japon menşeli KLM Kayıcı Rulmanları  ve ESK Paslanmaz Rulmanlarını, Amerikan menşeli  API  (American Petroleum Institute) tarafından sertifikalı olan , tarım,gıda,iş makineleri ve petrol endüstrisi için özel zincirlerin üretimini yapan DIAMOND Zincirlerinin yanı sıra Hırdavat sektöründe de UTOMA El Aletlerinin Türkiye Genel  Distribütörlüğünü  üstlenmiş olup kalitesi ve ürün çeşitliliği ile Türkiye pazarında kendisinden söz ettirmektedir.

İstenilen zamanda, istenilen kalitede, istenilen miktarda, en ekonomik koşullarda, deneyimli personeli günlük ve haftalık sevkiyat programları ile hizmeti ön planda tutan Engin Rulman Ltd. Şti. her zaman, sonuna kadar arkasında durabileceği, kalitesinden  ödün vermeyen  teknik  desteği ve eğitimini sağlayabileceği markaları müşterilerine sunmakla kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaktadır.

ENGİN RULMAN LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan firmalarıyla birlikte TÜV CERT ISO 9001:2001 Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında faaliyet göstermektedir.

Kalite Politikamız


Engin Rulman Ticaret ve Sanayi  Limited  Şirketi olarak pazarladığımız ürün ve hizmetlerin, müşterilerimizin
nihai ürün kalitesi  üzerindeki  etkisinin  bilincinde olup, grup bünyesindeki firmalarımız için temel ilke ‘Kalite’dir.

• Müşteri ihtiyaçlarını tam ve doğru algılamak
• En ekonomik koşullarda üstün kalite seviyesi ile müşterilerimize ulaşarak küreselleşen dünyada iç ve dış pazarlarda rekabet gücümüzü arttırmak
• Müşteri taleplerini istenen miktarda ve zamanda karşılamak
• Ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünlerin pazarlamasını yapmak
• Personelin motivasyon ve eğitimine önem vermek
• Müşterilerimizin öneri ve eleştirilerine açık olmak
• Tüm personelin katılımı ile kalite sistemimizin sürekli gelişimini sağlamak.

Yukarıda belirtilen ilkelerimizin uygulanacağını ve firmalarımızda kurulmuş olan kalite sistemimizin sürekli denetim altında tutulacağını taahhüt eder.

Bölge Bayiliklerimiz


FAG, INA, THK, ALTAS, HITACHI, KARBOSAN, KAMA, EVAR, CASATI, INTERFLEX, VIP-TEC, 3-M, NORM, HENKEL.

 

 
 
Pro WEB